WYSTAWY
W ROKU 2014
 

 

KRAJOWA WYSTAWA LIEPOJA - ŁOTWA (CAC SHOW) - 13.12.2014

Arktogea UNREAL TWILIGHT

I lokata, Best Junior, NJwR

kl. młodzieży

Sędzia:

TWILIGHT ukończyła MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ŁOTWY!!!


KRAJOWA WYSTAWA NOWY DWÓR MAZ. (CWC SHOW) - 30.11.2014

Arktogea UNREAL DREAM

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Ryszard Wacławik

Arktogea INDIAN WOLF

II lokata

kl. otwarta

Sędzia: Ryszard Wacławik

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, CWC

kl. użytkowa

Sędzia: Ryszard Wacławik


KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - BRNO, CZECHY (EURO DOG SHOW) - 24.10.2014

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, CAC

kl. użytkowa

Sędzia: Charyl Paterson (Ca)

EUROPEJSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - BRNO, CZECHY (EURO DOG SHOW) - 23.10.2014

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, CAC

kl. użytkowa

Sędzia: Kim Leblanc (Ca)


CHERRY
ukończyła CHAMPIONAT CZECH!!!


KRAJOWA WYSTAWA WARSZAWA (CWC SHOW) - 13.09.2014

Arktogea UNREAL DREAM

I lokata, Zw.Mł., NJwR

kl. młodzieży

Sędzia: Blanka Borowiec-Szczepańska


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA BIAŁYSTOK (CACIB SHOW) - 31.08.2014

Arktogea UNREAL DREAM

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Augistin Ionescu (Ro)

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, CWC

kl. użytkowa

Sędzia: Augistin Ionescu (Ro)


KRAJOWA WYSTAWA PLUNGE - LITWA (CAC SHOW) - 6.07.2014

Arktogea UNREAL TWILIGHT

I lokata, Best Junior, NJwR

kl. młodzieży

Sędzia: Butrimova (Lt)

TWILIGHT była Najlepszym Juniorem w Rasie!!!

KRAJOWA WYSTAWA PLUNGE - LITWA (CAC SHOW) - 5.07.2014

Arktogea UNREAL TWILIGHT

I lokata, Best Junior, NJwR

kl. młodzieży

Sędzia: Anatolij Zuk (By)

TWILIGHT była Najlepszym Juniorem w Rasie!!!
TWILIGHT ukończyła MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT LITWY!!!


KRAJOWA WYSTAWA BIRSTONAS - LITWA (CAC SHOW) - 15.06.2014

Arktogea UNREAL TWILIGHT

I lokata, Best Junior, NJwR, BOB

kl. młodzieży

Sędzia: Galina Strelkova (By)

TWILIGHT wygrała RASĘ i była Najlepszym Juniorem!!!


KRAJOWA WYSTAWA BIRSTONAS - LITWA (CAC SHOW) - 14.06.2014

Arktogea UNREAL TWILIGHT

I lokata, Best Junior, NJwR

kl. młodzieży

Sędzia: Loreta Tamoseviciene (Lt)

TWILIGHT była Najlepszym Juniorem w Rasie!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOWNO - LITWA (CACIB SHOW) - 7.06.2014

Arktogea UNREAL TWILIGHT

I lokata, Najlepsze Szczenię

kl. szczeniąt

Sędzia: Lyudmila Sudarikova (Ru)


KRAJOWA WYSTAWA DOBRE MIASTO (CWC SHOW) - 1.05.2014

Arktogea UNREAL DREAM

I lokata, NSzwR

kl. szczeniąt

Sędzia: Katarzyna Czarkowska

Arktogea KATRINA

I lokata, CWC

kl. otwarta

Sędzia: Katarzyna Czarkowska

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, CWC, NSwR, BOB

kl. użytkowa

Sędzia: Katarzyna Czarkowska


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA AMIENS - FRANCJA (CACIB SHOW) - 27.04.2014

Arktogea UNREAL NIGHTFALL

I lokata

kl. szczeniąt

Sędzia: Franco Mannato


KRAJOWA WYSTAWA LUBLIN (CWC SHOW) - 13.04.2014

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, CWC

kl. użytkowa

Sędzia: Ryszard Wacławik


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA COLMAR - FRANCJA (CACIB SHOW) - 6.04.2014

Arktogea UNREAL NIGHTFALL

I lokata, Najlepsze Szczenię

kl. szczeniąt

Sędzia:


KRAJOWA WYSTAWA NOWY DWÓR MAZ. (CWC SHOW) - 6.04.2014

Arktogea UNREAL DREAM

II lokata

kl. szczeniąt

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, CWC, IV BIS PSÓW UŻYTKOWYCH

kl. użytkowa

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz



CHERRY ukończyła CHAMPIONAT POLSKI!!!
CHERRY zdobyła 4 lokatę na BEST IN SHOW PSÓW UŻYTKOWYCH!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA DRZONKÓW (CACIB SHOW) - 2.03.2014

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, CWC, CACIB

kl. championów

Sędzia: Elżbieta Augustyniak

 


WYSTAWY 2013
 


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA WILNO, LITWA
(CACIB SHOW) - 15.12.2013

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, CAC, CACIB, BOB

kl. pośrednia

Sędzia:

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, CAC, Res.CACIB

kl. otwarta

Sędzia:


SUMMER wygrała RASĘ (BOB)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA WILNO, LITWA (CACIB SHOW) - 14.12.2013

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, CAC

kl. pośrednia

Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, CAC, Res.CACIB

kl. otwarta

Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta

SUMMER ukończyła CHAMPIONAT LITWY


NOWY DWOR MAZ. (CWC SHOW) - 8.12.2013

Bosniak's CUTIE PIE

II lokata

kl. otwarta

Sędzia: Elżbieta Augustyniak


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KIELCE (CACIB SHOW) - 9-10.11.2013

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, CWC, CACIB

kl. pośrednia

Sędzia: Małgorzata Lorenc


SUMMER ukończyła CHAMPIONAT POLSKI


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA POZNAŃ (CACIB SHOW) - 27.10.2013

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, CWC, CACIB, Zw.Pl.

kl. otwarta

Sędzia: Sean Delmar (Irl)


CHERRY została ZWYCIĘZCĄ POLSKI!!!
 


KLUBOWA WYSTAWA SZPICÓW (CWC SHOW) - 15.09.2013

Arktogea EIGER

bez lokaty, dosk.

kl. championów

Sędzia: Oleg Yanchev (Ru)

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, CWC

kl. pośrednia

Sędzia: Oleg Yanchev (Ru)

Bosniak's CUTIE PIE

bez lokaty, dosk.

kl. otwarta

Sędzia: Oleg Yanchev (Ru)

Arktogea QUEEN OF SNOW

IV lokata

kl. championów

Sędzia: Oleg Yanchev (Ru)


WARSZAWA (CWC SHOW) - 14.09.2013

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, CWC

kl. pośrednia

Sędzia: Esa Ruotsalainen (Fn)

Bosniak's CUTIE PIE

II lokata

kl. otwarta

Sędzia: Esa Ruotsalainen (Fn)


EUROPEJSKA WYSTAWA - GENEWA, SZWAJCARIA (EUROPEAN DOG SHOW) - 30.08.2013

Arktogea QUEEN OF SNOW

IV lokata

kl. championów

Sędzia:


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA BIAŁYSTOK (CACIB SHOW) - 25.08.2013

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, CWC

kl. pośrednia

Sędzia: Lenka Francova (Cs)

Bosniak's CUTIE PIE

II lokata

kl. otwarta

Sędzia: Lenka Francova (Cs)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA SOPOT (CACIB SHOW) - 10.08.2013

Arktogea INDIAN SUMMER

II lokata

kl. pośrednia

Sędzia: Zdenka Jilkova (Cs)


LUBLIN (CWC SHOW) - 9.06.2013

Arktogea INDIAN ILLUSION

I lokata, CWC

kl. pośrednia

Sędzia: Anna Jaśkiewicz

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, CWC

kl. pośrednia

Sędzia: Anna Jaśkiewicz


PŁOCK (CWC SHOW) - 26.05.2013

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, CWC

kl. pośrednia

Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta


RADOM (CWC SHOW) - 19.05.2013

ARKTOGEA LARNA Fortunatus

I lokata, CWC

kl. otwarta

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz

LARNA ukończyła CHAMPIONAT POLSKI


WORLD DOG SHOW - BUDAPESZT, WĘGRY (WW, CACIB SHOW) - 16-19.05.2013

Arktogea WINTER MOON

bez lokaty, dosk.

kl. otwarta

Sędzia:


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA ŁÓDŹ (CACIB SHOW) - 4.05.2013

Arktogea EIGER

I lokata, CWC

kl. otwarta

Sędzia: Renata Petkeviciene (Lt)

Arktogea INDIAN WOLF

II lokata

kl. pośrednia

Sędzia: Renata Petkeviciene (Lt)

EIGER ukończył CHAMPIONAT POLSKI


DOBRE MIASTO (CWC SHOW) - 1.05.2013

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, CWC

kl.pośrednia

Sędzia: Blanka Borowiec

 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA MISKOLOC, WĘGRY (CACIB SHOW) - 28.04.2013

ARKTOGEA LARNA Fortunatus

I lokata, CAC, Res.CACIB

kl. otwarta

Sędzia:

LARA ukończyła CHAMPIONAT WĘGIER


KRAJOWA WYSTAWA MISKOLOC, WĘGRY (CACIB SHOW) - 27.04.2013

ARKTOGEA LARNA Fortunatus

I lokata, CAC

kl. otwarta

Sędzia: Erdos Laszlo (Hu)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA MISKOLOC, WĘGRY (CACIB SHOW) - 27.04.2013

ARKTOGEA LARNA Fortunatus

I lokata, CAC, CACIB

kl. otwarta

Sędzia: Natasa Davidovic


NOWY DWOR MAZ. (CWC SHOW) - 24.03.2013

Arktogea INDIAN WOLF

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Elżbieta Augustyniak

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, Jr.Winner, Best Junior

kl. młodzieży

Sędzia: Elżbieta Augustyniak

Arktogea ALPINA

I lokata, Best Veteran, BIS VETERAN

kl. weteranów

Sędzia: Elżbieta Augustyniak


SUMMER ukończyła MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI


ALPINA wygrała BEST IN SHOW WETERANÓW


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KATOWICE (CACIB SHOW) - 15.03.2013

ARKTOGEA LARNA Fortunatus

I lokata, CWC, Res.CACIB

kl. otwarta

Sędzia: Hans Wiblishauser (D)

 


WYSTAWY 2012
 

KRAJOWA WYSTAWA NOWY DWÓR MAZ. (CWC SHOW) -9.12.2012

Arktogea INDIAN WOLF

I lokata, Zw.Mł.

kl. młodzieży

Sędzia:

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, Zw.Mł., NJwR, IV BIS JUNIOR

kl. młodzieży

Sędzia:

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, CWC

kl. pośrednia

Sędzia:

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland FCI

IV lokata

kl. otwarta

Sędzia:

SUMMER zajęła IV miejsce w BEST IN SHOW JUNIOR!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KIELCE (CACIB SHOW) - 10.11.2012

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, Zw.Mł., NJwR, IV BIS JUNIOR

kl. młodzieży

Sędzia: Leos Jancik (Sk)

Bosniak's CUTIE PIE

II lokata

kl. pośrednia

Sędzia: Leos Jancik (Sk)

Arktogea KATRINA

IV lokata

kl. otwarta

Sędzia: Leos Jancik (Sk)

SUMMER rozpoczęła MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI!!!  

SUMMER zajęła IV miejsce w BEST IN SHOW JUNIOR!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA POZNAŃ (CACIB SHOW) - 21.10.2012

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, Zw.Mł., Mł.Zw.Pl., Kwalifikacja na CRUFTS 2013

kl. młodzieży

Sędzia: Vilja Klucniece (Lv)

Arktogea QUEEN OF SNOW

III lokata

kl. championów

Sędzia: Vilja Klucniece (Lv)

CHERRY została MŁODZIEŻOWYM ZWYCIĘZCĄ POLSKI!!!  


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA POZNAŃ (CACIB SHOW) - 21.10.2012

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, Zw.Mł., NJwR

kl. młodzieży

Sędzia:

CHERRY ukończyła MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI!!! 


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA CZESKIE BUDZIEJOWICE, REPUBLIKA CZESKA (CACIB SHOW) - 14.10.2012

ARKTOGEA LARNA Fortunatus

I lokata, CAC

kl. otwarta

Sędzia:


KRAJOWA WYSTAWA NOWY DWÓR MAZ. (CWC SHOW) -14.10.2012

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, BEST PUPPY

kl. szczeniąt

Sędzia: Katarzyna Czarkowska


EUROPEJSKA WYSTAWA - BUKARESZT, RUMUNIA (EUROPEAN DOG SHOW) - 5-7.10.2012

Arktogea QUEEN OF SNOW

bez lokaty

kl. championów

Sędzia:


KRAJOWA WYSTAWA WARSZAWA (CWC SHOW) - 8.09.2012

Arktogea INDIAN WOLF

I lokata, BEST PUPPY

kl. szczeniąt

Sędzia:


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA BIAŁYSTOK (CACIB SHOW) - 26.08.2012

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, wo, BEST PUPPY

kl. szczeniąt

Sędzia:

Bosniak's CUTIE PIE

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia:

Arktogea KATRINA

I lokata, CWC

kl. otwarta

Sędzia:

Arktogea QUEEN OF SNOW

I lokata, CWC, CACIB, NSwR, BOB

kl. championów

Sędzia:

KATRINA ukończyła CHAMPIONAT POLSKI 


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA SOPOT (CACIB SHOW) - 11-12.08.2012

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, wo, BEST PUPPY

kl. szczeniąt

Sędzia:


KRAJOWA WYSTAWA LUBLIN (CWC SHOW) - 10.06.2012

Arktogea ESTONIA

I lokata, CWC

kl. championów

Sędzia: Katarzyna Czarkowska


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA LESZNO (CACIB SHOW) - 2.06.2012

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, wo, BEST BABY, BIS BABY

kl. baby

Sędzia:

Arktogea KATRINA

II lokata

kl. otwarta

Sędzia:


Arktogea KATRINA


Arktogea INDIAN SUMMER - wygrała BEST IN SHOW BABY!!!


KRAJOWA WYSTAWA ŚWIEBODZICE (CWC SHOW) - 12.05.2012

Arktogea GRANADA

I lokata

kl. championów

Sędzia: Christian Kast (Cy)



MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA ŁÓDŹ (CACIB SHOW) - 5.05.2012

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, wo

kl. baby

Sędzia:

Bosniak's CUTIE PIE

III lokata

kl. młodzieży

Sędzia:


KRAJOWA WYSTAWA DOBRE MIASTO (CWC SHOW) - 1.05.2012

Arktogea EMMANUELLE

II lokata

kl. championów

Sędzia: Ewa Marcinkowska


KRAJOWA WYSTAWA LUBLIN (CWC SHOW) - 22.04.2012

Arktogea INDIAN SUMMER

I lokata, wo, BEST BABY

kl. baby

Sędzia: Blanka Borowiec-Szczepańska

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, Zw.Mł., BOB Junior

kl. młodzieży

Sędzia: Blanka Borowiec-Szczepańska


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KIJÓW, UKRAINA (CACIB SHOW) - 22.04.2012

Arktogea WINTER MOON

II lokata, Res.CAC, Res.CACIB

kl. championów

Sędzia: Elżbieta Augustyniak (Pl)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KIJÓW, UKRAINA  (CACIB SHOW) - 21.04.2012

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CW, CAC, Res.CACIB

kl. championów

Sędzia: Alan Bennett (Can)

MITCH ukończył CHAMPIONAT UKRAINY


KRAJOWA WYSTAWA NOWY DWÓR MAZ. (CWC SHOW) - 1.04.2012

Arktogea SWEETY

I lokata

kl. weteranów

Sędzia: Grzegorz Weron

Bosniak's CUTIE PIE

I lokata, Zw.Mł., BOB Junior

kl. młodzieży

Sędzia: Grzegorz Weron


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA "EURASIA 2" MOSKWA, ROSJA (CACIB SHOW) - 25.03.2012

Arktogea WINTER MOON

II lokata, Res.CAC, Res.CACIB

kl. championów

Sędzia: Gerard Jipping (Nl)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA "EURASIA 1" MOSKWA, ROSJA (CACIB SHOW) - 24.03.2012

Arktogea WINTER MOON

II lokata, Res.CAC, Res.CACIB

kl. championów

Sędzia: Anna Tornlov (S)


KRAJOWA WYSTAWA BYDGOSZCZ (CWC SHOW) - 12.02.2012

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

IV lokata

kl. pośrednia

Sędzia:


NOCNA WYSTAWA BYDGOSZCZ (CWC SHOW) - 11.02.2012

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

II lokata

kl. pośrednia

Sędzia:


KRAJOWA WYSTAWA GDYNIA (CWC SHOW) - 15.01.2012

Arktogea QUEEN OF SNOW

I lokata, CWC, NSwR, BOB, BOG, II BIS, BIS Oddziału

kl. championów

Sędzia:

 

QUEEN wygrała RASĘ, GRUPĘ, II BEST IN SHOW
i BEST IN SHOW ODDZIAŁU GDYŃSKIEGO!!!
 


WYSTAWY 2011
 

KRAJOWA WYSTAWA NOWY DWÓR MAZ. (CWC SHOW) - 11.12.2011

Arktogea SWEETY

I lokata

kl. weteranów

Sędzia: Zygmunt Jakubowski

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

III lokata

kl. pośrednia

Sędzia: Zygmunt Jakubowski

Arktogea KATRINA

II lokata

kl. otwarta

Sędzia: Zygmunt Jakubowski


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA POZNAŃ (2 x CACIB SHOW) - 22-23.10.2010

DZIEŃ I

Arktogea LARNA Fortunatus Poland

IV lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Gerard Jipping (NL)

Arktogea KARTINA

III lokata

kl. otwarta

Sędzia: Gerard Jipping (NL)

DZIEŃ II

Arktogea LARNA Fortunatus Poland

IV lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Ewa Marcinkowska

Arktogea KARTINA

II lokata

kl. otwarta

Sędzia: Ewa Marcinkowska


KRAJOWA WYSTAWA CZĘSTOCHOWA (CWC SHOW) - 16.10.2011

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

II lokata

kl. pośrednia

Sędzia: Kamen Litov (Bg)


KRAJOWA WYSTAWA NOWY DWÓR MAZ. (CWC SHOW) - 2.10.2011

Arktogea SWEETY

I lokata, Best Veteran, BIS VETERAN

kl. weteranów

Sędzia:

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

I lokata, Zw.Mł.

kl. młodzieży

Sędzia:

LARA ukończyła Młodzieżowy Championat Polski!!!


PACO wygrał BEST IN SHOW WETERANÓW!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA WROCŁAW (CACIB SHOW) - 24-25.09.2011

Arktogea KATRINA

I lokata, CWC, Res. CACIB

kl. otwarta

Sędzia: Mirosław Redlicki


KLUBOWA WYSTAWA SZPICÓW I RAS PIERWOTNYCH, ŁÓDŹ (CLUB SHOW) - 18.08.2011

DREAMS THE ICE

lokata I, CWC, Zw. Klubu

kl. championów

Sędzia: Kim Ramey Leblanc

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

lokata IV

kl. młodzieży

Sędzia: Kim Ramey Leblanc


PIERROTH został ZWYCIĘZCĄ KLUBU!!!


WYSTAWA KRAJOWA "AMIGO" PODOLSK, ROSJA (CAC SHOW) - 17.09.2011

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CW, CAC, BOB, BOG, BIS

kl. championów

Sędzia: Marina Ostrovskaya (Rus)


MITCH wygrał RASĘ, BOG i BIS!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA MIŃSK, BIAŁORUŚ (CACIB SHOW) - 11.09.2011

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CAC, CACIB, BOB, II BOG

kl. championów

Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Pl)


MITCH wygrał RASĘ i II BOG!!!

MITCH został GRANDCHAMPIONEM BIAŁORUSI!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA MIŃSK, BIAŁORUŚ (CACIB SHOW) - 10.09.2011

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CAC, CACIB, Zwycięzca Białorusi 2011, BOB, II BOG

kl. championów

Sędzia: Zoya Oleinikova (Ua)


MITCH wygrał RASĘ i II BOG!!!

MITCH ukończył Championat Białorusi!!!

MITCH został Zwycięzcą Białorusi!!!


KRAJOWA WYSTAWA CHORZÓW (CWC SHOW) - 11.09.2011

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

I lokata, Zw.Mł.

kl. młodzieży

Sędzia:


KRAJOWA WYSTAWA WARSZAWA (CWC SHOW) - 10.09.2011

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Mark Borg-Grabkowski


KRAJOWA WYSTAWA RADOM (CWC SHOW) - 4.09.2011

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Grzegorz Weron


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA BIAŁYSTOK (CACIB SHOW) - 27.08.2011

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

III lokata

kl. pośrednia

Sędzia:


KRAJOWA WYSTAWA TORUŃ (CWC SHOW) - 21.08.2011

Arktogea BLACK WIZARD

I lokata, BEST VETERAN

kl. weteranów

Sędzia: Elżbieta Augustyniak

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

I lokata, CWC

kl. pośrednia

Sędzia: Elżbieta Augustyniak


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA UZHGOROD, UKRAINA (CACIB SHOW) - 14.08.2011

Arktogea EMMANUELLE

lokata I, CAC, CACIB

kl. championów

Sędzia:


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA UZHGOROD, UKRAINA (CACIB SHOW) - 13.08.2011

Arktogea EMMANUELLE

lokata I, CAC, CACIB

kl. championów

Sędzia:

SHISHA ukończyła CHAMPIONAT UKRAINY!!!

SHISHA ukończyła MIĘDZYNARODOWY CHAMPIONAT PIĘKNOŚCI!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KALININGRAD, ROSJA (CACIB SHOW) - 31.07.2011

Arktogea QUEEN OF SNOW

lokata I, CAC, CW, CACIB, BOB, III BOG

kl. championów

Sędzia: Marina Ostrovskaya (Rus)


QUEEN wygrała RASĘ i III BOG!!!

QUEEN ukończyła CHAMPIONAT ROSJI!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KALININGRAD, ROSJA (CACIB SHOW) - 30.07.2011

Arktogea QUEEN OF SNOW

lokata I, CAC, CW, CACIB, BOB, BOG

kl. championów

Sędzia: Stefan Popov (Bg)


QUEEN wygrała RASĘ i GRUPĘ!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA WARSZAWA (CACIB SHOW) - 16-17.07.2011

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

I lokata, Zw.Mł.

kl. młodzieży

Sędzia: Elżbieta Augustyniak

Arktogea EMMANUELLE

I lokata, CWC, CACIB, NSwR

kl. championów

Sędzia: Elżbieta Augustyniak

LARA rozpoczęła Championat Młodzieży!!!


ŚWIATOWA WYSTAWA - PARYŻ, FRANCJA (WORLD DOG SHOW) - 7-10.07.2011

Arktogea QUEEN OF SNOW

lokata III

kl. championów

Sędzia:


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA "CHAMPIONAT FRANCJI" - PARYŻ, FRANCJA (WORLD DOG SHOW) - 7-10.07.2011

Arktogea QUEEN OF SNOW

lokata IV

kl. championów

Sędzia:


KRAJOWA WYSTAWA OLSZTYN (CWC SHOW) - 3.07.2011

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Ewa Szeliga-Szeremeta


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA SZCZECIN (CACIB SHOW) - 18-19.06.2011

Arktogea QUEEN OF SNOW

I lokata, CWC, CACIB, NSwR

kl. championów

Sędzia:


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA LESZNO (CACIB SHOW) - 4-5.06.2011

EXCEPTION Of Aqua Ice

I lokata, CWC, CACIB, NPwR

kl. otwarta

Sędzia:

Arktogea KATRINA

II lokata

kl. pośrednia

Sędzia:


KRAJOWA WYSTAWA PŁOCK (CWC SHOW) - 29.05.2011

EXCEPTION Of Aqua Ice

I lokata, CWC

kl. otwarta

Sędzia: Elżbieta Augustyniak

SZUMI ukończył CHAMPIONAT POLSKI!!!


KRAJOWA WYSTAWA USTKA (CWC SHOW) - 29.05.2011

Arktogea QUEEN OF SNOW

I lokata, CWC, NSwR

kl. championów

Sędzia: Aleksander Waszkowski


KRAJOWA WYSTAWA RADOM (CWC SHOW) - 22.05.2011

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

bez lokaty

kl. młodzieży

Sędzia: Elżbieta Augustyniak


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA ŁÓDŹ (CACIB SHOW) - 7-8.05.2011

Arktogea KATRINA

III lokata

kl. pośrednia

Sędzia:


KRAJOWA WYSTAWA BYDGOSZCZ (CWC SHOW) - 3.05.2011

Arktogea EVEREST

I lokata

kl. otwarta

Sędzia: Andrzej Kazimierski


KRAJOWA WYSTAWA DOBRE MIASTO (CWC SHOW) - 1.05.2011

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Anna Jaśkiewicz

Arktogea QUEEN OF SNOW

I lokata, CWC, NSwR, BOB, BOG, III BIS

kl. championów

Sędzia: Anna Jaśkiewicz


QUEEN wygrała RASĘ, GRUPĘ i III BEST IN SHOW!!!


WYSTAWA KRAJOWA "AMIGO" PODOLSK, ROSJA (CAC SHOW) - 23.04.2011

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CW,CAC, Best Male

kl. otwarta

Sędzia: Shamil Abrakimov (Rus)


KRAJOWA WYSTAWA LUBLIN (CWC SHOW) - 17.04.2011

Arktogea KARTINA

I lokata, CWC

kl. pośrednia

Sędzia: Mariola Semik

Arktogea ESTONIA

I lokata, CWC

kl. championów

Sędzia: Mariola Semik


KRAJOWA WYSTAWA INOWROCŁAW (CWC SHOW) - 17.04.2011

Arktogea EVEREST

II lokata

kl. otwarta

Sędzia: Maria Zasada


KRAJOWA WYSTAWA GRUDZIĄDZ (CWC SHOW) - 16.04.2011

Arktogea EVEREST

II lokata

kl. otwarta

Sędzia: Elżbieta Augustyniak


KRAJOWA WYSTAWA NOWY DWÓR MAZ. (CWC SHOW) - 10.04.2011

EXCEPTION Of Aqua Ice

I lokata, CWC, NPwR, BOB

kl. pośrednia

Sędzia: Maria Zasada

Arktogea KARTINA

I lokata, CWC

kl. pośrednia

Sędzia: Maria Zasada

Arktogea EMMANUELLE

I lokata, CWC, NSwR

kl. otwarta

Sędzia: Maria Zasada


SZUMI wygrał RASĘ!!!


WYSTAWA KRAJOWA SPECJALISTYCZNA PODOLSK, ROSJA (CAC SHOW) - 9.04.2011

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CAC, Best Male, BOB

kl. otwarta

Sędzia: Reshetnikova (Rus)

MITCH wygrał RASĘ!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA "EURASIA 2" MOSKWA, ROSJA (CACIB SHOW) - 27.03.2011

Arktogea WINTER MOON

III lokata

kl. otwarta

Sędzia: Carlos Quinones (Col)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA "EURASIA 1" MOSKWA, ROSJA (CACIB SHOW) - 26.03.2011

Arktogea WINTER MOON

III lokata

kl. otwarta

Sędzia: Rafael Garcia Parrondo (Es)


KLUBOWA WYSTAWA "CLUB CAPITAL" MOSKWA, ROSJA (CAC SHOW) - 27.02.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CW, CAC,
Best Male, Club Winner

kl. championów

Sędzia: Jo. Schepers (Nl)


MITCH został ZWYCIĘZCĄ KLUBU!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA RZESZÓW (CACIB SHOW) - 19-20.02.2011

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

III lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Leos Jancik (Cs)


KRAJOWA WYSTAWA BYDGOSZCZ (CWC SHOW) - 13.02.2011

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

II lokata

kl. szczeniąt

Sędzia: Piotr Król


NOCNA WYSTAWA BYDGOSZCZ (CWC SHOW) - 12.02.2011

ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland

I lokata, Best Puppy, III BIS Puppy

kl. szczeniąt

Sędzia: Barbara Larska, Anna Rogowska


LARNA zdobyła III miejsce w konkurencji na Najpiękniejsze Szczenię Wystawy - III BIS PUPPY !!!


OGÓLNOROSYJSKA WYSTAWA "Them. Sabanayeva" MOSKWA, ROSJA (CAC SHOW) - 29.01.2010

Arktogea WINTER MOON

bez lokaty, exc.

kl. pośrednia

Sędzia: Ronald Menaker (USA)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA GŁOGÓW (CACIB SHOW) - 31.01.2011

Arktogea KARTINA

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Mirosław Redlicki

 


WYSTAWY 2010
 

KRAJOWA WYSTAWA, NOWY DWÓR MAZ. (CWC SHOW) - 12.12.2010

Arktogea SWEETY

I lokata, Best Veteran

kl. weteranów

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz

Arktogea LARNA Fortunatus Poland

II lokata

kl. szczeniąt

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz

Arktogea KARTINA

I lokata, Zw.Mł., NJwR

kl. młodzieży

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz


SPECJALISTYCZNA WYSTAWA PSÓW ZAPRZĘGOWYCH TULA, ROSJA (CAC SHOW) - 11.12.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CW-1, CLUB CAC

kl. pośrednia

Sędzia: Ivan Dimitrov (Bg)

MITCH skończył Championat Klubowy!!!

MITCH został GRAND CHAMPIONEM ROSJI!!!


KRAJOWA WYSTAWA "CUP MAYOR OF THE CITY" NOGINSK, ROSJA (CAC SHOW) - 5.12.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CW, CAC, BOB, BOG, BIS, Zwycięzca "Pride of Russia"

kl. pośrednia

Sędzia: A. Nikitin, F. Chaikovsaya, M. Ostrovskaya


MITCH wygrał RASĘ i GRUPĘ!!!


MITCH wygrał BEST IN SHOW!!!


REGIONALNA WYSTAWA "DELTA-PAL" MOSKWA, ROSJA (CAC SHOW) - 14.11.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CW-1

kl. pośrednia

Sędzia: Vandoni (It)

SPECJALISTYCZNA WYSTAWA RAS NORDYCKICH I SZPICÓW "DELTA-PAL" MOSKWA, ROSJA (CAC SHOW) - 14.11.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CW-1, CLUB CAC

kl. pośrednia

Sędzia: Faletti (It)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KIELCE (CACIB SHOW) - 13.11.2010

EXCEPTION of Aqua Ice

I lokata, CWC

kl. młodzieży

Sędzia: Kornelija Butrimova (Lv)

Arktogea SWEETY

I lokata, Best Veteran, BIS VETERAN

kl. weteranów

Sędzia: Kornelija Butrimova (Lv)

Arktogea LARNA Fortunatus Poland

III lokata

kl. baby

Sędzia: Kornelija Butrimova (Lv)

Arktogea KARTINA

IV lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Kornelija Butrimova (Lv)

SZUMI rozpoczął Championat Polski!!!


PACO - Najlepszy Wteran!!! BEST IN SHOW VETERAN!!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA POZNAŃ (2 x CACIB SHOW) - 6-7.11.2010

DZIEŃ I

Arktogea KARTINA

III lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Peter Rehanek (Cs)

DZIEŃ II

Arktogea KARTINA

III lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Maciej Kozber


KRAJOWA WYSTAWA "FAITHFUL FRIEND" MOSKWA, ROSJA (CAC SHOW) - 31.10.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CW-1, CAC, CH Federation, BOB, BOG

kl. pośrednia

Sędzia: E. Senashenko (Ru)


MITCH wygrał RASĘ i GRUPĘ!!!


REGIONALNA WYSTAWA "CENTER +" MOSKWA, ROSJA (CAC SHOW) - 31.10.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CW-1, CAC, BOB, BOG, III BIS

kl. pośrednia

Sędzia: O. Kosareva (Ru)


MITCH wygrał RASĘ, GRUPĘ i III BEST IN SHOW!!!

MITCH ukończył CHAMPIONAT ROSJI!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA LEUVEN, BELGIA (CACIB SHOW) - 30-31.10.2010

Arktogea QUEEN OF NIGHT

II lokata, Res.CAC

kl. championów

Sędzia: Peter Rehanek (Cs)

QUEENIE ukończyła CHAMPIONAT BELGII!!!


KRAJOWA WYSTAWA, ZABRZE (CWC SHOW) - 17.10.2010

EXCEPTION of Aqua Ice

I lokata, Zw.Mł., NJwR

kl. młodzieży

Sędzia: Katarzyna Czarkowska

SZUMI ukończył MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA CESKE BUDEJOVICE, CZECHY (CACIB SHOW) - 10.10.2010

Arktogea QUEEN OF NIGHT

I lokata, CAC, CACIB, NSwR, BOB, III BOG

kl. championów

Sędzia: Beradze Luza (GEO)


QUEENIE wygrała RASĘ!!!


QUEENIE - III BEST OF GROUP!!!


KRAJOWA WYSTAWA, LEGIONOWO (CWC SHOW) - 10.10.2010

EXCEPTION of Aqua Ice

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Mirosław Redlicki

Arktogea SWEETY

I lokata, Best Veteran

kl. weteranów

Sędzia: Mirosław Redlicki

Arktogea KARTINA

I lokata, Zw.Mł

kl. młodzieży

Sędzia: Mirosław Redlicki


KRAJOWA WYSTAWA, CZĘSTOCHOWA (CWC SHOW) - 9.10.2010

EXCEPTION of Aqua Ice

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Lenka Francova


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA WROCŁAW (CACIB SHOW) - 26.09.2010

EXCEPTION of Aqua Ice

I lokata, Zw.Mł., NJwR

kl. młodzieży

Sędzia: Tomasz Borkowski

Arktogea KARTINA

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Tomasz Borkowski


KLUBOWA WYSTAWA - ŁÓDŹ (CLUB SHOW) - 19.09.2010

Arktogea EIGER

III lokata

kl. otwarta

Sędzia: Rita Reyniers (Be)

Arktogea SWEETY

I lokata, Best Veteran, BIS VETERAN

kl. weteranów

Sędzia: Rita Reyniers (Be)

Arktogea KATRINA

IV lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Rita Reyniers (Be)

Arktogea GRANADA

bez lokaty

kl. otwarta

Sędzia: Rita Reyniers (Be)

Arktogea QUEEN OF SNOW

II lokata

kl. championów

Sędzia: Rita Reyniers (Be)


PACO - Najlepszy Wteran Klubu!!!
BEST IN SHOW VETERAN!!!!


KRAJOWA WYSTAWA, WARSZAWA (CWC SHOW) - 12.09.2010

Arktogea ESTONIA

I lokata, CWC

kl. otwarta

Sędzia: Anna Jaśkiewicz


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KRAKÓW (CACIB SHOW) - 4-5.09.2010

EXCEPTION of Aqua Ice

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Vladimir Piskay (Sk)

Arktogea KARTINA

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Vladimir Piskay (Sk)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA MLADA BOLESLAV, CZECHY (CACIB SHOW) - 29.08.2010

Arktogea QUEEN OF NIGHT

I lokata, CAC, CACIB, NSwR, BOB

kl. championów

Sędzia: Zoya Oleynikova (UKR)

QUEENIE ukończyła CHAMPIONAT CZECH!!!


KRAJOWA WYSTAWA SAINT GHISLAIN, BELGIUM (CACIB SHOW) - 29.08.2010

DREAM THE ICE Willm's

I lokata, CACS, NPwR, BOG, III BIS

kl. otwarta

Sędzia: Stojkovic Liliane, De
Ridder, Onghena Liliane
 


PIERROTH - BEST OF GROUP!!!


PIERROTH - III BEST IN SHOW!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA BIAŁYSTOK (CACIB SHOW) - 28-29.08.2010

EXCEPTION of Aqua Ice

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Marek Borg Grabkowski

Arktogea KARTINA

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Marek Borg Grabkowski


KRAJOWA WYSTAWA, RADOM (CWC SHOW) - 22.08.2010

EXCEPTION of Aqua Ice

I lokata, Zw.Mł.

kl. młodzieży

Sędzia: Ewa Marcinkowska

Arktogea ESTONIA

I lokata, CWC, NSwR, BOB, II BOG

kl. otwarta

Sędzia: Ewa Marcinkowska

ESTONIA wygrała RASĘ i II BOG!!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA SOPOT (CACIB SHOW) - 14-15.08.2010

EXCEPTION of Aqua Ice

III lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Zlatko Kraljic (Cro)

Arktogea GRANADA

III lokata

kl. otwarta

Sędzia: Zlatko Kraljic (Cro)

Arktogea QUEEN OF SNOW

I lokata, CWC, CACIB, NSwR, BOB, BOG, II BIS

kl. championów

Sędzia: Zlatko Kraljic (Cro),
Jochen H. Eberhardt (De), Kari Javinien (Fin)

Arktogea EMMANUELLE

III lokata

kl. championów

Sędzia: Zlatko Kraljic (Cro)


SZUMI - III lokata w klasie młodzieży

        GRANADA - III lokata w klasie otwartej                    EMMANUELLE - III lokata w klasie championów

QUEEN - I lokata w klasie championów, CACIB, BOB


QUEEN - BEST OF GROUP


QUEEN - II BEST IN SHOW!!!


KLUBOWA WYSTAWA DRUNSKININKAI LITWA CLUB SHOW) - 8.08.2010

Arktogea QUEEN OF SNOW

I lokata, CAC, NSwR, Club Winner, BOB

kl. championów

Sędzia: Alan Bennett (Can)
 

QUEEN została ZWYCIĘZCĄ KLUBU LITWY 2010
i wygrała RASĘ!!!!


KRAJOWA WYSTAWA, CHOJNICE (CWC SHOW) - 1.08.2010

Arktogea GRANADA

III lokata

kl. otwarta

Sędzia: Zygmunt Jakubowski

Arktogea QUEEN OF SNOW

I lokata, CWC, NSwR, BOB, II BOG

kl. championów

Sędzia: Zygmunt Jakubowski, Tomasz Borkowski

QUEEN wygrała RASĘ i II BOG!!!!


KRAJOWA WYSTAWA, GDYNIA (CWC SHOW) - 18.07.2010

Arktogea GRANADA

I lokata, CWC

kl. otwarta

Sędzia: Marek Borg Grabkowski

Arktogea QUEEN OF SNOW

I lokata, CWC, NSwR, Zw. Gdyni

kl. championów

Sędzia: Marek Borg Grabkowski

Arktogea EMMANUELLE

II lokata

kl. championów

Sędzia: Marek Borg Grabkowski


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PARYŻ, FRANCJA (CACIB SHOW - Champonat de France) - 10-11.07.2010

DREAM THE ICE Willm's

IV lokata

kl. otwarta

Sędzia: C. Leneuf (Fr)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA WARSZAWA (CACIB SHOW) - 10-11.07.2010

EXCEPTION of Aqua Ice

bez lokaty

kl. młodzieży

Sędzia: Leos Jancik (Cs)

Arktogea EIGER

III lokata

kl. otwarta

Sędzia: Leos Jancik (Cs)

Arktogea QUICK DEMON

II lokata

kl. championów

Sędzia: Leos Jancik (Cs)

Arktogea KATRINA

III lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Leos Jancik (Cs)

Arktogea ESTONIA

II lokata

kl. otwarta

Sędzia: Leos Jancik (Cs)


KRAJOWA WYSTAWA, OLSZTYN (CWC SHOW) - 4.07.2010

Explorer STARLIGHT EXPRESS

I lokata, Best Veteran, BIS VETERAN

kl. weteranów

Sędzia: Katarzyna Boryczko

Arktogea KATRINA

I lokata, Zw.Mł., Best Junior, BOB, IV BOG

kl. młodzieży

Sędzia: Katarzyna Boryczko


COMET - Best In Show Veteran!!!


LUNA - Best Junior, BOB, IV Best Of Group!!!


KRAJOWA WYSTAWA GRUPY I i V FCI, WROCŁAW (CWC SHOW) - 3.07.2010

Arktogea GRANADA

I lokata, CWC, NSwR

kl. otwarta

Sędzia: Vytautas Baranauskas (Lt)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA GENK, BELGIA (CACIB SHOW) - 3-4.07.2010

Arktogea QUEEN OF NIGHT

II lokata

kl. championów

Sędzia: Theo Leenen (Be)


KRAJOWA WYSTAWA, NOWA RUDA (CWC SHOW) - 27.06.2010

Arktogea GRANADA

I lokata

kl. championów

Sędzia: Katarzyna Czarkowska


GRANADA - Najpiękniejszy Pies Oddziały Wałbrzyskiego!!!


KRAJOWA WYSTAWA PRZEMYŚL (CWC SHOW) - 27.06.2010

Arktogea QUICK DEMON

I lokata, CWC, NPwR

kl. championów

Sędzia:


ŚWIATOWA WYSTAWA - HERNING, DANIA (WORLD DOG SHOW) - 25-27.06.2009

Arktogea QUEEN OF NIGHT

bez lokaty

kl. championów

Sędzia: Henrik Soebork (DK)


KRAJOWA WYSTAWA GRUPY V, XI i X FCI, NOWA RUDA - SŁUPIEC (CWC SHOW) - 26.06.2010

Arktogea GRANADA

I lokata, CWC

kl. championów

Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA LION, FRANCJA (CACIB SHOW) - 12-13.06.2010

DREAM THE ICE Willm's

II lokata

kl. otwarta

Sędzia: F. Mannato (Fr)


PIERROTH na swojej pierwszej wystawie we Francji!!!!


KRAJOWA WYSTAWA, LUBLIN (CWC SHOW) - 13.06.2010

Arktogea QUICK DEMON

I lokata, CWC

kl. championów

Sędzia: Magdalena Musiał

Arktogea KATRINA

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Magdalena Musiał

Arktogea ESTONIA

I lokata, CWC, NSwR, BOB, II BOG

kl. otwarta

Sędzia: Magdalena Musiał


ESTONIA wygrała RASĘ i II BOG!!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA MIŃSK, BIAŁORUŚ (CACIB SHOW) - 5-6.06.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, J-CAC, Best Junior

kl. młodzieży

Sędzia:

MITCH ukończył MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT BIAŁORUSI!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA LESZNO (CACIB SHOW) - 5-6.06.2010

Arktogea EVEREST

I lokata, CWC, Res.CACIB

kl. otwarta

Sędzia:


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA NITRA, SŁOWACJA (CACIB SHOW) - 5-6.06.2010

Arktogea EMMANUELLE

I lokata, CAC

kl. otwarta

Sędzia: Nemanja Jovanovic (Ser)

Arktogea QUEEN OF NIGHT

I lokata, CAC, Res.CACIB

kl. championów

Sędzia: Nemanja Jovanovic (Ser)


KRAJOWA WYSTAWA SENEC, SŁOWACJA (CACIB SHOW) - 4.06.2010

Arktogea EMMANUELLE

I lokata, CAC

kl. otwarta

Sędzia: Blatonova Hana (Cs)

Arktogea QUEEN OF NIGHT

I lokata, CAC, NSwR

kl. championów

Sędzia: Blatonova Hana (Cs)

QUEENIE i SHISHA ukończyły CHAMPIONAT SŁOWACJI!!!


KRAJOWA WYSTAWA SAARBRUCKEN, NIEMCY (CACIB SHOW) - 24.05.2010

Arktogea QUEEN OF NIGHT

II lokata, Res.CAC

kl. championów

Sędzia: Peter Machetanz (D)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA SAARBRUCKEN, NIEMCY (CACIB SHOW) - 23.05.2010

Arktogea QUEEN OF NIGHT

I lokata, CAC, CACIB

kl. championów

Sędzia: Wilfried Peper (D)

QUEENIE ukończyła CHAMPIONAT NIEMIEC!!!


KRAJOWA WYSTAWA, RADOM (CWC SHOW) - 23.05.2010

Arktogea SWEETY

I lokata, CWC, Best Weteran, III BIS WETERAN

kl. weteranów

Sędzia: Anna Jaśkiewicz

Arktogea KATRINA

II lokata

kl. młodzieży

Sędzia: Anna Jaśkiewicz

Arktogea ESTONIA

I lokata, CWC, NSwR

kl. otwarta

Sędzia: Anna Jaśkiewicz


PACO
zajął III miejsce w BEST IN SHOW WETERANÓW!!!


KRAJOWA WYSTAWA, JELENIA GÓRA (CWC SHOW) - 16.05.2010

Arktogea GRANADA

I lokata, CWC, NSwR

kl. otwarta

Sędzia: Mariola Semik


GRANADA ukończyła CHAMPIONAT POLSKI!!!


XI KRAJOWA SPECJALISTYCZNA WYSTAWA PSÓW ZAPRZĘGOWYCH - MOSKWA, ROSJA (CAC SHOW) - 15.05.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, J-CAC, Best Junior, Junior Club Champion

kl. młodzieży

Sędzia:


MITCH został MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM WYSTAWY SPECJALISTYCZNEJ 2010!!!


KRAJOWA WYSTAWA, DOBRE MIASTO (CWC SHOW) - 9.05.2010

DREAM THE ICE Willm's

I lokata, CWC, NPwR

kl. pośrednia

Sędzia: Marek Borg-Grabkowski

PIERROTH ukończył CHAMPIONAT POLSKI!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA DORTMUND, NIEMCY (CACIB SHOW) - 9.05.2010

Arktogea QUEEN OF NIGHT

I lokata

kl. championów

Sędzia: Karsten Gronas (N)


KRAJOWA WYSTAWA DORTMUND, NIEMCY (CAC SHOW) - 7.05.2010

Arktogea QUEEN OF NIGHT

I lokata, res.CAC, Anw.Dt.Ch.VDH

kl. championów

Sędzia: Andrea Eicher (Ch)


KRAJOWA WYSTAWA, BYDGOSZCZ (CWC SHOW) - 3.05.2010

Arktogea EVEREST

I lokata, CWC, NPwR

kl. otwarta

Sędzia: Katarzyna Boryczko


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PRAGA, CZECHY (CACIB SHOW) - 2.05.2010

Arktogea GRANADA

I lokata, CAC, Res.CACIB

kl. otwarta

Sędzia: Barbka Novak (Slo)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA ZADAR, CHORWACJA (2 x CACIB SHOW) - 1-2.05.2010

DZIEŃ I

Arktogea QUEEN OF NIGHT

I lokata, CAC, CACIB

kl. championów

Sędzia: Gerard Jipping (Nl)


QUEENIE ukończyła CHAMPIONAT CHORWACJI!!!

DZIEŃ II

Arktogea QUEEN OF NIGHT

II lokata, Res.CAC

kl. championów

Sędzia: June Wall (Irl)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA ŁÓDŹ (CACIB SHOW) - 1.05.2010

Arktogea KATRINA

I lokata, wo., Best Puppy, II BIS PUPPY

kl. szczeniąt

Sędzia: Marek Borg-Grabkowski

Arktogea ESTONIA

I lokata, CWC

kl. otwarta

Sędzia: Marek Borg-Grabkowski


LUNA zadebiutowała na wystawie w Łodzi w klasie szczeniąt! Wygrała swoją klasę oraz porównanie z psem!


ESTONIA ukończyła CHAMPIONAT POLSKI!!!!


LUNA zdobyła II miejsce w konkurencji na Najpiękniejsze Szczenię Wystawy - II BIS PUPPY !!!


KRAJOWA WYSTAWA "AMIGO 2010" PODOLSK, ROSJA (CAC SHOW) - 25.04.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CW, J-CAC, Best Junior, BOB, II BIS JUNIOR, BOG

kl. młodzieży

Sędzia: L. Sokolova (Ru)

MITCH wygrał RASĘ, II BEST IN SHOW JUNIOR i BEST OF GROUP!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA OPOLE (CACIB SHOW) - 25.04.2010

Arktogea GRANADA

III lokata

kl. otwarta

Sędzia: Rafael Garcia Parrondo (E)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA DREZNO, NIEMCY (CACIB SHOW) - 10.04.2010

Arktogea GRANADA

II lokata

kl. otwarta

Sędzia: Elsbeth Clerc (Ch)


SPECJALISTYCZNA WYSTAWA "CLUB WINNER" MOSKWA, ROSJA (CAC SHOW) - 4.04.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, Best Junior, BOB, BIS JUNIOR, BIS

kl. młodzieży

Sędzia: Claude Voilet (Fr)

MITCH wygrał RASĘ, BEST IN SHOW JUNIOR i BEST IN SHOW SPECIALITY!!!


KRAJOWA WYSTAWA "LEADER AND PRESTIGE" MOSKWA, ROSJA (CAC SHOW) - 4.04.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, J-CAC, Best Junior, BOB, II BIS JUNIOR, II BOG

kl. młodzieży

Sędzia: Zlatko Kraljic (Cr)


MITCH wygrał RASĘ, II BEST IN SHOW JUNIOR i II BEST OF GROUP!!!
MITCH ukończył MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ROSJI!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA LUXEMBURG, LUXEMBURG (CACIB SHOW) - 28.03.2010

Arktogea QUEEN OF NIGHT

bez lokaty

kl. championów

Sędzia: Guido Shaffer (D)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA "EURASIA 2" MOSKWA, ROSJA (CACIB SHOW) - 28.03.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CW, J-CAC, Best Junior Male

kl. młodzieży

Sędzia: Jo. Schepers (Nl)


MITCH wygrał klasę młodzieży na najważniejszej wystawie w Rosji !!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA "EURASIA 1" MOSKWA, ROSJA (CACIB SHOW) - 27.03.2010

Arktogea WINTER MOON

bez lokaty / finał

kl. młodzieży

Sędzia: Michael Leonard (Ir)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KATOWICE (CACIB SHOW) - 26.03.2010

Arktogea GRANADA

III lokata

kl. otwarta

Sędzia: Elmar Sistermann (D)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA OFFENBURG, NIEMCY (CACIB SHOW) - 13-14.03.2010

Arktogea QUEEN OF NIGHT

I lokata, CAC, Res.CACIB

kl. championów

Sędzia: Peter Machetanz (D), Hans Muller (CH)


WYSTAWA CHAMPIONÓW, LESZNO (CWC SHOW) - 28.02.2010

Arktogea GRANADA

II lokata

kl. championów

Sędzia: Krystyna Opara


KRAJOWA WYSTAWA, DRZONKÓW (CWC SHOW) - 27.02.2010

Arktogea GRANADA

II lokata

kl. otwarta

Sędzia: Maria Zasada


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PRESOV, SŁOWACJA (CACIB SHOW) - 19-21.02.2010

Arktogea QUEEN OF NIGHT

I lokata, CAC

kl. championów

Sędzia: Bodegard Goran (S)


KRAJOWA WYSTAWA "MEMORIAL Y.U. NIKULIN" MOSKWA, ROSJA (CAC SHOW) - 13.02.2010

Arktogea WINTER MOON

I lokata, CW, J-CAC,
Best Junior, BOB

kl. młodzieży

Sędzia: R. Khomasurdze (Ru)


MITCH wygrał RASĘ!!!


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA BRNO, CZECHY (2 x CACIB SHOW) - 6-7.02.2010

DZIEŃ I

Arktogea QUEEN OF SNOW

II lokata, Res. CAC

kl. championów

Sędzia: L. Erdos (Hu)
 

DZIEŃ II

Arktogea QUEEN OF SNOW

II lokata, Res.CAC

kl. championów

Sędzia: T. Havelka (Sk)

QUEEN ukończyła CHAMPIONAT CZECH!!!

 

.....



Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.
2014 © Arktogea siberians